Директор блогы

Туылған күні (күнi, айы, жылы)  12.04.1972 ж.

Туылған жерi Совет ауданы, Ленинское ауылы, Солтүстік Қазақстан облысы.

Ұлты Украин.

Бiлiмi Жоғары.

Оқу орнын бiтiрген жылы және оның атауы 2005 ж. – Академик Е. А. Бөкетов атындағы Қарағанды мемлекеттік университеті; 1991 ж. – Петропавл музыкалық училищесі; 2020 ж.- «Нұр Әл –Астана» ЖШС оқу орны.

Мамандығы бойынша бiлiктiлiгi «Әлеуметтік педагогика», әлеуметтік педагог; хор дирижері, жалпы білім беретін мектептің музыка мұғалімі, музыка мектебінің сольфеджио оқытушысы; «мектепке дейінгі және негізгі орта білім беру ұйымдарындағы музыка мұғалімі» қайта даярлау курсы.

Шет тiлдерiн және Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы халықтары тiлдерiн бiлуi Орыс тілі-ана тілі. Неміс тілі мен оқимын және түсіндіре аламын, қазақ тілі сөздікпен

Мемлекеттiк наградалары, құрметтi атақтары

Құрмет грамотасы Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі 2020 ж.,

құрмет грамотасы Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі 2018 ж.,

Қазақстан Республикасы Президентінің 2021 жылғы 2 желтоқсандағы Жарлығы бойынша «Халық алғысы» медалімен наградталды

Біліктілік санаты, өткен жылы (пән мұғалімі) Педагог – зерттеуші, 2018 ж.

Қайта даярлау (қайта мамандану) және біліктілігін арттыру курстарынан өткен күні – 24.09.2018-14.06.2019 ж. «көшбасшылық және шағын жинақты мектепті басқару», педагогикалық шеберлік орталығы,

– 22.06-03.07.2020 ж. «білім берудің жаңа парадигмасы контекстіндегі басқару қызметі және менеджмент», «білім беру саласындағы әдістемелік жұмыстың ақпараттық технологиялар орталығы» КММ

– 19.09-30.09.2021 ж. «цифрлық трансформация контекстіндегі Инновациялық менеджмент»,  «Өрлеу» біліктілікті арттыру ұлттық орталығы» АҚ, – 14.02. -20.02.2022 ж. «музыка мұғалімінің кәсіби құзыреттілігін дамыту», «Өрлеу» біліктілікті арттыру ұлттық орталығы» АҚ.

Notify of

0 Комментарии

Қосымша ақпарат көздері

Would love your thoughts, please comment.x