4-сынып оқушыларына арналған BABYSKILLS КОНКУРСЫ

21 ақпан күні Аққайың ауданы ауылшаруашылық колледжінде 4 сынып оқушылары арасында BabySkills сайысы өтті. Осы іс-шара аясында студенттер арасында сайыстар өткізілді:
«Үздік аспаз»
«Үздік бухгалтер»
«Үздік дәнекерлеуші»
«Үздік тракторшы»
«Үздік слесарь»
Бұл іс-шараның мақсаты – бастауыш мектеп жасындағы оқушылардың мамандық туралы ерте түсінігін қалыптастыру. Жігіттерге нағыз кәсіпқой болуға мүмкіндік берілді. Олар зертханалар мен шеберханаларда үлкен ықыласпен жұмыс істеді, тапсырмаларды орындады, вафли пісірді, логикалық есептерді шығарды, трактор жүргізді.
Оқушылардың жұмысын тәжірибелі өндірістік оқыту мамандары мен арнайы пән оқытушылары бағалады.
Әрбір құзырет бойынша «үздіктер» сертификаттармен және тәтті сыйлықтармен марапатталды.
Шара соңында балалар шығармашылық шеберханада жұмыс істеп, 8 наурыз мерекесіне аналарға өз қолдарымен сыйлықтар жасады. Шара соңы шай ішумен аяқталды. Жігіттер қатты риза болды.

Қосымша ақпарат көздері